imageRUNNER ADVANCE C3520i

Zaawansowane kolorowe urządzenie wielofunkcyjne A3. Gdy liczy się łączność, szybkość, niezawodność i jakość druku.

Wydruk mobilny

Współpraca ze smartfonami

20 str./min (A4)

szybkość druku

uniFLOW Online

pełna zgodność

10,1-calowy,

panel dotykowy

178,00 zł

Wynajem urządzenia

Rozwiązanie optymalizujące obieg dokumentów

Szybkość, funkcje i uniwersalne opcje łączności z zarządzaniem w chmurze są standardem w tej serii kolorowych urządzeń wielofunkcyjnych A3, dzięki czemu urządzenia te doskonałe sprawdzają się w wymagających środowiskach biurowych. Kompleksowe funkcje zarządzania dokumentami i wszechstronne wykańczanie dokumentów.

Automatyzacja cyklu pracy

Zaawansowane kolorowe urządzenie wielofunkcyjne A3 z dużym, kolorowym ekranem dotykowym, dużą szybkością skanowania i uniwersalnymi opcjami łączności – wszystko dzięki spójnej platformie imageRUNNER ADVANCE. Idealne dla biur obciążonych pracą, w których potrzebne jest rozwiązanie optymalizujące obieg pracy.

Współpraca oparta na rozwiązaniach chmurowych

Korzystaj z dokumentów w dowolnym miejscu, w formatach wielokrotnego użytku, które ułatwiają obsługę, dzięki ulepszonej łączności z chmurą.

Uproszczone zarządzanie drukiem

Rozwiązanie uniFLOW Online Express (standardowo zainstalowane) umożliwia centralne zarządzanie ustawieniami drukowania i analizowanie wykorzystania urządzenia.

Ekologiczne biuro

Niskie zużycie energii, cicha praca i mniejsza emisja szkodliwych substancji przełożą się na większą dbałość o środowisko naturalne.

PROMOCJA | Wynajem urządzenia Canon iRA C3520i

Wszystkie warunki umowy są takie same, jak w przypadku wynajęcia urządzenia poza promocją. Maszyny znajdują się w naszym magazynie, więc masz pewność szybkiego wdrożenia w Twojej firmie.

Canon ira c3350i Przód

239 zł  178 zł / miesiąc

* Promocja trwa do 30.06.2020 lub do wyczerpania zapasów

1000

stron czarnych w abonamencie

200

stron kolorowych w abonamencie

0,02 zł

koszt wydruku A4 czarny

0,17 zł

koszt wydruku A4 kolor

* Promocja trwa do 30.06.2020 lub do wyczerpania zapasów

Interesuje Cię to urządzenie?

Skontaktuj się z nami, omówimy szczegóły

Nasi doradcy dopasują sprzęt i rozwiązania do Twoich potrzeb:

KILKA SŁÓW O NAS:

 

Jesteśmy autoryzowanym partnerem Canon, a nasz status partnerstwa kilku producentów kserokopiarek - stawia nas w czołówce firm zajmujących się drukiem w przedsiębiorstwach. Obsługujemy zarówno małe biura jak i duże korporacje, w tym hale produkcyjne. Nowi klienci stopniowo wymieniają swoją flotę maszyn na wynajem w naszej firmie, co świadczy o najwyższej jakości naszych usług.

Copyright © WAJPOL